Collarspace.com - The Largest BDSM Community on the Planet

The Largest BDSM Community on the Planet

Horizontal Line
Vertical Line
Hetero Male Dominant, 66,  Thassos-Istanbul, Greece
Horizontal Line

Horizontal Line

borabora

borabora - photo 1
borabora - photo 2

Horizontal Line

Friends:
subveroSlaveBitchBGfemsubannalexis4Danabb
semilys33

Horizontal Line

Vertical Line

Hello all...

ME:
I am a mature and very experienced natural dom. Intelligent, intellectual, artist, atheist. I am totally real -an architect and a painter with interests as arts, travelling, sex, sports and politics- .

I take bdsm seriously and naturally; and seek full control on my subs/slaves. Practices like bondage, pain, inprisonment etc. will of course be on the agenda, but only as a way to achieve control; not as childish games by their own.

Training, advice and mentoring is possible.

Online communications are wellcome under restrictions stated below...

MY EXPECTATIONS:

Real time company is what I am looking for, but you will be expected to have esthetic and moral beauty, have a warm and soft feminine personality. A real submissive and silent character with no jealousy / selfishness at all. BITTER FEELINGS, UNFORGOTTEN SAD EXPERIENCES, ALL NEGATIVE APPROACHES; Please keep away !!! I am a non smoker, same strickly expected in real meetings.

No giggling girls, no no-sayers, no nonsense pls.

Verification of profile is a must.

Username:

Description:

City:

Country:

Height:

Weight:

Age:

Sexuality:

Ethnicity:

Joined:

 borabora

 Dominant Male

 Thassos-Istanbul 

 Greece

 6' 0"

 172 lbs

 66

 Hetero

 Caucasian

 08/18/10

 

Actively Seeking:

Submissive female

Switch Women

Sub/Sub Couples

Friends

Online Romance

 Loves:

 Art Galleries (Expert)

 Museums (Expert)

 Travel (Expert)

 Likes:

 Bird Watching

 Fine Dining (Expert)

 Going to the Opera

 Movies

 Musical Theater (Expert)

 Volunteerism

Horizontal Line

Journal Entries:
12/29/2014 6:42:03 AM

MASTER, TEACHER AND COACH

 

You will accept my domination over you as natural as breathing. You cannot even think of any other way of being. Only I will grant you your freedom, as much as I think you deserve. I will design your way of living…slowly and surely.

 

Your submission and your dependence will wrap your soul like a shroud, protective and cozy. You will wake to the meaning of your very being. You will accept my orders as your absolute goals. You will live with the terror and expectation of punishments you will receive when you will not obey. You body will crave to those punishments, desire and pleasure will be your closest companions.

 

Fulfillment of my wishes even without my words will come out will be your life’s ambition. You will not get this easily at all, but if I will touch your despised body, you will remember this as an honor for all your life, and your will flush with pleasure. I will embrace you with my power. This power will both protect you and crush you.

 

You will get drowsy with ethereal ecstasy, fulfilled and unbelievably happy. You will feel your body like you never did till today, and you will be amazed to this new sensations. The punishments will be fierce and it will hurt, but your capacity will always be remembered.

 

You always will be afraid, but later you will remember those punishments with a tickle of utter pleasure. Are you ready for such an experience?

 


 

Hainkurt isimli profil bana aittir ve hacklenmiştir. ,
Aşağıdaki metin tarafımdan kaleme alınmıştır ve benim gerçeklerimi ifade etmektedir.
İlgilenenlere tüm bilgilerin doğru ve geçerli olduğunu hatırlatıyorum.


Kölem olmayı su içmek kadar doğal biçimde kabul edeceksin. Bunun dışında bir var oluş biçimini  aklın almayacak. Özgürlüğünü sana ancak ben vereceğim, istediğim ve uygun gördüğüm kadar. Yaşam tarzını ben belirleyeceğim; edilgenliğin ve bağımlılığın beynini ve varlığını bir tül gibi saracak, varoluşunun anlamını benimle kavrayacaksın… Mutlu olacaksın yanımda, bu yumuşak ve yarı saydam bağımlılık seni koruyacak, kozasında bir tırtıl gibi.

 

Emirlerimi mutlak amaçların olarak algılayacaksın. Yerine getirmediğin zaman cezalandırılacağını bilerek, bunun korkusu ve isteği içinde yaşayacaksın. Sana uygulayacağım cezaları düşündüğünde bedenin ürperecek, istek ve zevk benliğini  kavrayacak. Benim isteklerimi söylemeden anlamak ve yerine getirmek hayatının amacı olacak. Bunu kolay elde edemeyeceksin, ama o değersiz bedenine dokunursam bundan duyacağın onuru her zaman hatırlayacaksın ve yüzün zevkle kızaracak.

 

Seni gücümden kaynaklanan şefkatle bağrıma basacağım. Gücüm seni hem saracak hem de ezecek. Bu eziliş seni inanılmaz doyuracak ve mutlu edecek. Bedenini şimdiye kadar asla algılamadığın şekilde algılayacaksın, buna en çok şaşıran da sen olacaksın. Cezalar canını yakacak, ama senin kapasiteni göz önünde bulunduracağım. Hep korkacaksın, ama hiç bir zaman korktuğunun başına gelmediğini sonradan zevkle algılayacaksın. En basit bağlama-dövme eyleminden en karmaşık teknik işkencelere kadar adım adım yürüyebilecek, hepsinin tadını kanarak alacaksın.

 

Kendini bana ve böyle bir deneyime hazır hissediyor musun?


 


Vertical Line

Vertical Line

Copyright © 2022 Collarspace.com and VSpin.net  
18 U.S.C. 2257 Record-Keeping Compliance Statement

Vertical LineDMCA |  Privacy |  Spam |  Support |  Dir | TOS

Horizontal Line

Horizontal Line
Horizontal Line