Home
Home
Browse Profiles
Browse
Collarspace Video
Live
Join Collarspace
Join
Collarspace
Dating
Dating
Collarspace News
News
Collarspace Glossary
Glossary
Collarspace Mobile
Mobile
Alt
Alt
Safety
Safety
Extreme Restraints
Toys
Friends
Live BDSM
Resources
Resources
Welcome to Collarspace
Welcome
Login
Login
Vertical Line
Triskelion

D1983

More Dominant Men in Netherlands
Back
Back
Kinky People Meet
KPM
Collarspace Directory
Directory
Interests
 Interests

D1983 - Male Dominant, bij Rotterdam | BDSM Profile on Collarspace

About D1983

Dominant (28) zoekt geschikte sub voor vaste relatie

Over mij
Wonend bij Rotterdam, 28, WO-opgeleid. Dominant. Stabiel leven met appartement en goede baan. Ben positief ingesteld.

Ben zelf erg sportief en actief ingesteld. Vul vrije tijd graag in met allerlei soorten activiteiten en zal jou daarbij betrekken. Een aantal begrippen die mij aanspreken: fitness, ouderwetse etiquette, goed voor mijn lichaam zorgen, vakanties, weekendjes weg, samen op de bank genieten en ontspannen (maar ook druk met van alles).

Heb in afgelopen jaren veel subjes en slaves gehad, maar zoek nu geschikte onderdanige sub die ook in is voor een serieus contact. Je mag zeker (nog) onervaren zijn, maar je moet wel weten waar je aan begint. Je zult weten dat je van mij bent. Niet altijd naakt op je knieën voor me of over de knie, maar ook naast me in de bios of aan tafel in een restaurant. Je doet alles om mij gelukkig te maken... en wordt daar zelf ook gelukkig van!

Zoals je mij alles geeft wat ik van je vraag, krijg je daar ook iets voor terug. Ik zal je met respect en als prinsesje behandelen: je bent me immers veel waard!
Ik hecht aan eerlijkheid en vertrouwen (wederzijds).

Wat ik zoek

In het meest ultieme voor een vaste D/s relatie. Niet te dik. Ik zoek dus een meisje die single is en open staat voor een relatie. Opbouw is hierin belangrijk. Voor een relatie is een goede klik uiteraard vereist!


Voor wat betreft het BDSM element gaat mijn interesse vooral uit naar dingen als de D/s verhouding, discipline, (proberen te) voldoen aan mijn verwachtingen, opdrachten, gedragsregels, dwang, conditionering, mindplay, mindfucks, vernedering, corrigeren, straffen en belonen.
Uitingen van onderdanigheid zoals knielen, een collar, enkel en pols boeien, bondage, lichamelijke "toegankelijkheid", en respectvol gedrag in de vorm (manier van aanspreken) zijn dingen die me aantrekken.


Wat kun je verwachten
Bij de juiste klik in voor een relatie, waarin we elkaar vinden op het gebied van BDSM. Je houdt van regels, opdrachten, bijbehorende straf en vernedering. Beperkte pijn. Maar ook om als prinsesje behandeld te worden (Princess by day, slut by night)

Seks is erg belangrijk, maar niet de basis van onze relatie. Bij de eerste kennismaking en ontmoeting verwacht ik je dus niet direct in bed. Maar dat zal veranderen bij een vast contact en relatie. Dan krijgt het sexueel element dagelijks een belangrijke rol.
Male Dominant, 39, Lexington, Kentucky
d1989p
Male Dominant, 24, Flemington, New Jersey
Male Dominant, 49, Bristol
D1956
Male Dominant, 57, Novi, Michigan
d199
Male Submissive, 18, Espoo
Male Dominant, 26, ontario
D1984
Male Dominant, 48, Vallejo, California
D1988
Male Switch, 24
Male Switch, 57
Male Dominant, 54, St. Paul, Minnesota
Male Dominant, 42, Melbourne